Televízia priateľov prírody

V priazni Diany a Huberta.

V priazni Diany a Huberta.

 

Film o poľovníctve na Slovensku. Edukačný, dokumentačný a osvetový projekt o denných aktivitách poľovníkov na Slovensku, o vzťahu k zveri, jej menedžmente a úskaliach a krásach tejto záujmovej, dobrovoľnej, no pre spoločnosť veľmi potrebnej činnosti.

 

 

Výzva na spoluprácu

Amatérsky či poloprofesionálni filmári prírody a priaznivci zeleného cechu poľovníckeho!

Máte pekné filmové zábery, na život zveri na Slovensku, od rovín po hory, na činnosť poľovníkov, na lov, alebo prácu psov?

Chceli by ste tieto scény vidieť vo filme?

Kontaktujte nás prosím za účelom spolupráce. Redakcia relácie Halali svojim profesionálnym know-how bude garantom kvalitného spracovania všetkých vybraných a vhodných materiálov do jedinečného filmového diela.

Sme si vedomí, že vznik tak špecifického filmu, pokrývajúceho všetky aspekty poľovníctva na Slovensku v adekvátnom rozsahu nie je možné spraviť v dohľadnom čase samostatne a bez priamej finančnej pomoci. Avšak spojením síl je možné využiť hotové zábery alebo rozptýliť svoje sily a aktivity na špecifické obdobia a zámery, a tak sa (veríme) po roku dá poskladať hodnotný materiál podľa predom určeného scenáru. Ak veríte v takúto spoluprácu, očakávame Vaše emaily na našej adrese:

halali@halali.sk

 

A čo za to?

Odmenou bude pre Vás uvedenie v zozname spoluautorov vo filme a na prebaloch médií, autorská kópia finálneho materiálu. Finančné garancie nevieme slúbiť, avšak ak by film bol úspešný, samozrejme bude aj na toto pamätané a neobídeme verných spolupracovníkov.

Napíšte nám
Námety do vysielania alebo iné správy.
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Počasie